חדש מהסטודיו

Quattrocento | מותגמשקפיםאיטלקיהמשלבביןסטיילעכשווילמורשתהרנסנס

TAYA | עיצוב תדמית למסעדה אסייתית , המשלבת בין עיצוב אלמנטים בחלל , שילוט , תפריטים , אריזות וכו '

עיצוב תדמית למסעדה אסייתית, המשלבת בין עיצוב אלמנטים בחלל, שילוט, תפריטים, אריזות וכו'

RDseed | מיתוג לחברת השקעות בתחום הדיגיטל , בבעלות אלרון ורפאל

עיצוב פליירים

 לרוב, אנו מכירים את הפליירים המחולקים לנו בתיבות הדואר, על פי רוב נעיין ונזרוק היישר לפח הקרוב. תופעה זו לרוב מתרחשת כאשר הפלייר שבידינו מעוצב בצורה לא נכונה ושאינה מעוררת עניין וסקרנות. פלייר שימשוך את העין, שיעביר את המסר שלו בצורה ברורה כבר ממבט ראשון, שיבלוט על פני כל הפליירים הנוספים - יוכל לעשות את העבודה. עיצוב פליירים הוא עולם ומלואו, שימוש בשרותיו של סטודיו לעיצוב גרפי מקצועי המתמחה בעיצוב ושיווק יהפוך את הפלייר למעניין, מושך ויוכל לסייע בתהליך שיווקי.

מדוע חשוב לעצב פלייר בצורה נכונה?
עיצוב גרפי נכון של פלייר ימשוך קהל לקוחות רב. פלייר שיעוצב ע"י סטודיו לעיצוב בעל כלים, ידע וכישורים יוכל למשוך קהל לקוחות גדול ולהיות מרכיב חיוני בשיווק. חלוקת פליירים היא דרך ותיקה מאוד מבחינה שיווקית ומטרתה למשוך קהל לקוחות. בין אם מדובר במסעדה, במספרה, במסיבה, בבית קפה, בחנות בגדים, בארגון התנדבותי – חשוב מאוד שקהל היעד יקבל את המסר וכך יתכן שהפלייר לא יגיע ישירות לפח.

כיצד פלייר יהיה מעוצב נכון?
רבים הם האנשים עם עין חדה וגישה טובה לעיצוב. עם זאת, לא לכולם הידע השיווקי, על מנת לשלב בין השניים ולעצב את הפלייר בצורה האפקטיבית. על כן רצוי מאוד להיעזר בסטודיו מקצועי שעוסק בעיצוב מדי יום, אשר ידע כיצד לעצב את הפלייר באופן שיווקי. פלייר שיווקי יעוצב באופן שיעביר את המסר וישלב אותו עם ערכי המותג, הציבעוניות, האימג’ים כך שיהיה קישור מיידי בין השניים ויחד עם זאת יהיה תמציתי ויעביר את המסר, וכמובן יותאם לקהל היעד הרלוונטי.

aradon בניית אתרים